MINECRAFT CHEATY

Klasické cheaty, které zadáváte do konzole ve většině starších her, v Minecraftu nejsou. Můžete si však stáhnout programy, díky kterým získáte neviditelnost, neomezeně surovin nebo schopnost létat. Na videu níže můžete shlédnout návod, jak neomezeně itemů získat. Cheaty, anglické slovo cheat znamená podvod, podvádět se označují speciální kódy, které může při hraní některých počítačových her či videoher hráč zadat a které posléze nějak mění chování hry, typicky hráči udělí nesmrtelnost, přidají peníze či užitečné předměty apod. Cheaty musí být do hry úmyslně vloženy jejími tvůrci, někdy se ale za cheat označuje i úprava kódu hry (přepsání částí programu), kterým lze dosáhnout podobného účinku, aniž by to původní hra umožňovala.

Hraní hry s použitím cheatů se zpravidla považuje za nečestné v tom smyslu, že dosaženými výsledky se nelze chlubit. Použití podobných triků při soutěžení (např. v online hrách) je obvykle zákázáno. Na Internetu i mimo něj existuje velké množství seznamů cheatů pro různé hry, stejně jako i programů (tzv. trainerů), které umožňují ovlivňovat hru zvenku bez podpory pro cheaty.

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Minecraft cheaty v multiplayeru

V režimu více hráčů (Multiplayer) většinou cheaty povolené nejsou, jedná se tudíž o nečestné chování vůči ostatním hráčům, protože jejich uživatel je značně zvýhodněn. Mnohé hry obsahují ochranné mechanizmy, které dokáží takové hráče odhalit. Někdy ani taková ochrana nestačí, takže nejspolehlivější ochranou je všímavost správců nebo samotných hráčů. Aktivace těchto cheatů se provádí nejčastěji přímou úpravou herních dat (Modifikace), přídavkem (Add-on) nebo programy na bázi (Traineru).

hlavní partneři: Hamachi | Seriály online | BioChemie | hraniste.cz |