MINECRAFT CRAFTING

Crafting je způsob, jakým je tvoří bloky, nástroje a jiné prostředky v Minecraftu. Tato funkce je k dispozici pouze v beta verzi. K vyrobení nějaké věci, musí hráč přesunout položky z jeho inventáře do crafting tabulky, pak je uspořádat do struktury reprezentující položku, kterou chcete vytvořit. Je jedno, kde v tabulce jsou umístěny složky. Crafting recepty se mohou také překlápět vodorovně od jejich zobrazení. Crafting hráči umožňuje vyrobit různé blocky, nářadí a ostatní suroviny. Tato funkce je dostupná jen v placené verzi(Mp i SP). Abyste si mohli něco vycraftit, musíte přesunout suroviny do tzn. Crafting gridu (Pracovní místo, kde craftujete) Menší slouží ke craftení jednoduchých věcí, jako jsou desky nebo pochodně.

Větší(pracovní stůl) potom slouží k výrobě všeho ostatního. Jak mnozí víte i nevíte, každý jednou začíná, a to platí i pro Minecraft. Mnoho lidí hraje poprvé, a tak jsem se rozhodl, že je čas na menší „tutoriál“. Hodně lidí si říká: „To nezvládnu, budu za lamku.“ a tak podobně. Proto přichází 1. část torialu „Craftění, aneb rycheji za úspěchem.“ První recept je VELICE známý, ale po někoho i ne ;) , takže vám napíši cenu, co je třeba, k čemu to je atp.

SPONZOROVANÉ ODKAZY

CRAFTING MANUÁL

Vítejte u další části povídání o hře Minecraft. Na to aby jste něco mohli dělat je potřeba dřevo,není se čeho bát dřeva je většinou všude dost a je úplně jedno z jakého stromu ho vykutáte. Abyste mohly zpracovávat materiál máte k dyspozyci svůj malej Crafting(místo kde zpracováváte dřevo,kameny,rudu atd.)vypadá takto: Vypadá to že by mohl stačit ale bohužel ne dá sem vněm udělat spousta věcí ovšem je potřeba větší Crafting a toho docílíme tak že z polen které jsme na kutaly uděláme dřevěné bedny a z těch uděláme Craftící bednu která má tyto rozměry: V té lze udělat mnoho užitečných věcí k těžení surovin jako krumpáč,sekera,lopatka a kosa ale také meč a luk nezapomeňme TNT to ovšem později protože suroviny na něj potřebné získáme ze zombie. Polena ze stromů jsou nejpotřebnější surovina bez ní nemůžete skoro nic.Jasně že se dá kopat rukou jak písek tak dřevo nebo hlína atd. ale kdybyste kopaly např. železo rukou tak to budete dělat cca 2 min a ještě vám z toho nic nevypadne vypadají takto: Dřevěné bedny z nich děláte Craftící bednu(na vytváření různých věcí),tyčky(použití:na louče a násady na krumpáč...),truhlu(k ukládání věcí) a další věci Bedna Craftící bedna tyčka truhla Věci které jsou nutné k přežití: Krumpáč lopatka sekera kosa(není až tak důležitá) meč(na ochranu před zombie)

hlavní partneři: Hamachi | Seriály online | BioChemie | hraniste.cz |