MINECRAFT SERVER

Tento Minecraft server slouží k připojení Vás hráčů do vytvořené hry. Minecraft server tak úplně nezapadá do skupiny ostatních u nás hostovaných herních serverů a to nejen odlišným herním žánrem, ale zejména svými nároky na provoz serveru. Právě kvůli paměťovým nárokům Minecraftu k hostingu Minecraft serverů přistupujeme jinak a ke každému serveru garantujeme velikost paměti RAM, kterou server pro svůj provoz získá. Pouze tak můžeme zajistit bezproblémový běh Minecraft serverů. Minecraft je stále ve stadiu beta verze a proto i ceny hostingu se mohou časem měnit podle reálného vytížení serveru. Před několika dny byl objednán server a momentálně se testují různé pluginy. Podle hlasů v anketě bude do hry přidán ekonomický systém. Za peníze vydělané v jednom ze zaměstnání budete moci ochránit svůj dům před ostatními hráči či vylepšit ho různými schopnostmi jako automatické léčení se uvnitř apod. Hráči budou moci vytvářet vlastní obchody.

Od dnešního dne oficiálně nabízíme Minecraft Alfa a Minecraft Beta 1.3 (včetně CraftBukkit rozhraní pro pluginy) servery. Ceny byly stanoveny zpočátku na: Minecraft Alfa: 100 CZK / 4 EUR za 5 slotů + 15 CZK / 0.6 EUR každý další slot, Minecraft Beta + CraftBukkit: 125 CZK / 6 EUR za 5 slotů + 20 CZK / 0.8 EUR každý další slot. V ceně je také 5-ti slotový TeamSpeak 2 nebo TeamSpeak 3 server. Minecraft servery jsou velice náročné a ceny byly stanoveny na základě několikadenního testování. Servery mají přidělenu operační paměť dle počtu slotů: 5-10 slotů - 1024 MB 11-20 slotů - 2048 MB 21-32 slotů - 3072 MB Servery větší než 32 slotů budou možná povoleny po dalším testování. Naší prioritou je provozovat kvalitní servery bez lagů.

SPONZOROVANÉ ODKAZY

Minecraft free server

Tím se dostáváme k jednomu z prvních serverů zde v ČR, kterým je http://www.craftuj.cz. Po připojení se musíte pomocí příkazu /register vaše_heslo zaregistrovat a pak jste vpuštěni do světa Craftuj. Administrátoři serveru jsou skoro vždy po ruce a snaží se svůj server co nejvíce rozvíjet, aby vyhověli co nejvíce hráčům. Jedná se tedy o budovatelský server, kde si můžete postavit nějaký hrad, pevnost, domeček se zahrádkou apod.. Fungují zde tvorba vlastních portálů, které značně zpříjemňují cestování po světě, když jste třeba daleko od svého domečku, dále tu jsou výtahy, které si můžete použít po přesouvání z patra do patra a poslední vychytávkou na serveru je zamykání vlastních truhel pomocí cedule, kterou si na ní dáte, takže nikdo krom vás, nebo těch koho tam napíšete, nemůže do vaší truhly.

hlavní partneři: Hamachi | Seriály online | BioChemie | hraniste.cz |